İyileştirme Günlükleri: Öneri, Sorun ve İyileştirme Toplu Bildirim Konusu

• efsun atarken oyundaki donma sorunu kaldırıldı yazmıştınız ama o patchten beri hala efsun atarken oyun donuyor ve donmaması için sürekli oyuna çıkıp giriyorum, karakter atıyorum, kanal değiştiriyorum ama hiç işe yaramıyor.
    0.8 hızda bile 1 efsun basıldığı an oyun 1 saniyeliğine donuyor

• efsun atarken oyundaki donma sorunu kaldırıldı yazmıştınız ama o patchten beri hala efsun atarken oyun donuyor ve donmaması için sürekli oyuna çıkıp giriyorum, karakter atıyorum, kanal değiştiriyorum ama hiç işe yaramıyor.
    0.8 hızda bile 1 efsun basıldığı an oyun 1 saniyeliğine donuyor

Sen o pc yi bir çöpe at kendine normal standartlarda bir pc al.

• rohan 2 1. sunucuda ork labirenti aktif değil konu açtım 1 saat içinde düzelecek demiştiniz aradan günler geçti hala aktif değil buna bir çözüm üretirseniz sevinirim

Rohan -1- sunucusunda Ork Zindanı girişleri aktif edilmiştir keyifli oyunlar dileriz.

• 1. SAĞLAM İPLER HAYLA GELMEDİ BEKLEMEDEYİZ.
    2.KOSTÜMLER YANSITILMIYOR.
    3. HİDRA SANDIKLARINDAN YİLİ GEÇİT ANAHTARI ÇIKMIYOR .
    4. JOTUN AKTİF EDİLMEDİ BEKLİYORUZ GÖREVLER AKSIYOR
    5. SW LER NE ZAMAN BİRLEŞECEK 3 GÜN SONRA 1 AY OLUYOR DUYURU YAPTIKTAN SONRA .

• Bu güncellemede sağlam ipler ile ilgili gerekenleri yapacağım, birleşme konusu bildiğiniz üzere büyük veriler söz konusu arkaplanda bütün doğabilecek olası hataların önüne geçebilmek için bütün testler sorunsuza indirgendikten sonra birleşme günü açıklanacaktır. Jotun Thrym Rohan ve Gondor sunucularında güncellemede aktif edilecektir.

@AvşarEli BU GÜNCELLEMEDE HALLEDECEĞİM DEMİŞTİNİZ SAĞLAM İPLER KONUSUNU İNŞ HALLE OLUR . İYİ ÇALIŞMALAR.

• Sevgili dostlar kulede mühür katını çıktıktan sonra süre hala devam etmekte yani mühür katı 20 dk de bitir diyor o süre azraile kadar gidiyor kestiniz kestiniz yoksa doğru dışarıya ! normal şartlarda mühür katını geçtikten sonra süre olayı biter kulede

Güncelleme de iyileştirme adı altında metin kestikçe z haritası geliyor diye bi güzelleme yapıldı gördüğüm en saçma olaylardan 40 metin kesip harita alamıyorum eskiden 40 sandık açar 7 z haritası yapardım 6 sını depoya atar sonraki 6 kulede zaman kaybetmezdim bumu yaptıgınız güzel güncelleme ? en son kestiğim azraili son 1 dk de kurtardım son 5 dk kaldı uyarısı geliyor ben hala metin kesiyorum ki z haritası düşecek ondan sonrada z anahtarını bulacaz süre işliyor tabi

Rohan için durum nedir bilemiyorum fakat gondor da aradığım itemleri bulamıyorum . oyuna sonradan başlamış olabilirim ama iç ruh itemlerini dönüştürecek itemler serverda yok tek başıma ork labirenti yapamıyorum kimseler yapmıyor kaskımı dönüştüremiyorum küpemi dönüştüremiyorum yok yani kimseler satmıyor yada uğraşıp o itemleri düşürmüyor yeni sunucu acıyorsunuz fakat geride kalanları düşünüyor musunuz ? oyundaki ticarete müdahale edemeyiz yazıyorsunuz da edin artık oyuna yeni başlayan bir insan ne yapabilir düşündünüz mü gerekirse kendi karakterlerinizle bu artı basma pazarlarını siz açın geride bırakılan serverlar için yeni başlayan bizim gibiler tamamiyle sürünüyor yaptığım tek boss büyük azrail onuda zorla yapıyorum 22 kere kestim bir tek kostüm alamadım oyuncusu azalan serverlar için ticaret , item bulma tamamiyle eziyet bunu ya drob oranlarıyla yada kendi pazarlarınızla çözmenizde fayda var

kule ve bulunmayan itemler konusunda destek ve önerilerinizi bekliyorum iyi oyunlar, iyi forumlar

• Pazara nesne koyarken bir önceki ürünün fiyatı tekrar geliyordu ve silip yeni fiyat girmeniz gerekiyordu bu sorun giderildi. (Örneğin silahların efsunları vs. (+) aynı ise bir önceki fiyat gelir.)

Düzeltildi demiş olduğunuz konu hala düzelmemiştir. Böyle bir düzeltildi yazısı görmek değil , gerçekten düzeldiğini görmek iyi olur.

@AvşarEli

• Merhabalar kolay gelsin yılı vadisini artık 2 kişi yapamıyoruz boslar aşırı güçlü ve tek atıyorlar sizden ricamız bu konu hakkında çalışma yapmanız.(tilsimlarimiz +200 ve site kostümler vs mevcut)

Oyunculardan çok talep gelmesi durumunda rüya ruhunun tekrar patronlara vurması mümkün mü ?

• Merhabalar kolay gelsin yılı vadisini artık 2 kişi yapamıyoruz boslar aşırı güçlü ve tek atıyorlar sizden ricamız bu konu hakkında çalışma yapmanız.(tilsimlarimiz +200 ve site kostümler vs mevcut)

Oyunculardan çok talep gelmesi durumunda rüya ruhunun tekrar patronlara vurması mümkün mü ?

Merhaba, rüya ruhlarının tekrar bosslara işleme ihtimali çok düşük ancak söylemiş olduğunuz bosslar hakkındaki düşünceniz için notumu aldım ve ilgili departmana aktaracağım geri bildiriminiz için teşekkür ederim,iyi oyunlar.

• Merhaba. Gondor sunucusu için yazıyorum.

1 - Rüya'nın Kalkması ; Isengard sunucusu için rekabeti ön plana çıkartırken Gondor sunucusunu tam anlamıyla çökertiyor. Gondor'da zaten bir avuç insan kaldı. Bu yüzden Gondor'daki kişilerinin şikayetlerinin ve önerilerinin artık çok da dikkate alınmadığını düşünüyorum. Artık her şeyin merkezi Isengard olmuş durumda. Yapilan bir güncelleme Isengard için iyiyken Gondor için felaket olabiliyor. Gerçekten çok fazla zorlanıyoruz. Ep ile alınan itemleri amorti edelim derken bunu bile bazen zar zor başarabiliyoruz. Bu da oyundan zevk almayı minimuma indiriyor.

2 - Oyundan Atma Sorunu ve Tekrar Belli Patron ve Zindanlara Girememe ; Patron ve Zindan yaparken özellik Hidra ve Yılı'de oyundan atmanın oranı kanıtlar ile gösterirsek %30 civarında. Soğuma süresi , giriş bilet ve giriş anahtarı bizi çok fazla mağdur ediyor. Yılı için bir oyundan atmanın bedeli 2 kişi için 150 won olurken , Hidra'nın 2 kişi için 50 won oluyor. Bu da oyuna 200 won zararla , bekleme süresi ile ve emeklerimizin boşa gittiği hissi ile başlamamıza neden oluyor. Tekrar ediyorum ep ile aldığımız itemler kendini amorti ya etmiyor yada ucu ucuna denk geliyor.

3 - Yılı Patronlarının Gereksiz Şekilde Çok Zor Olması ; Yılı'de karşımıza çıkan ilk iki Patron +200'lü iki kişiye 10 üzerinden 8 puanlı efsunlar ve 10 üzerinden 9 puanlı itemli karakterlere tek atması , tek yemediğimiz zamanda da yaşam basmaya zorlaması ile yılı gittikçe zor ve masraflı oluyor.

4 - Sandık Zenginleştirme Güncellemesi; Güncelleme yapılacağı söylendi ve tam olarak yapılıp, yapılmadığını bilmiyorum. Yapılmadığını varsayarak yazıyorum. Bunun ile ilgili tek bir şey söyleyeceğim. Yılı Kayı Vadisi Sandığı açım tecrübesi; Mavi Saç Bandı, Protein Lokması, Ruh Kristali

5 - Won Masası Güncel Olmayan Fiyatlar ; Won masasında belli ve önemli ürünler pazar fiyatının en az iki katı. Elbette bu fiyatlat sürekli güncellenemez ama ayda 1 pazara göre düzeltilebilir.

Bunlar yalnızca belli başlıları. Bunları sunucuyu karalamak için değil aksine çok sevdiğim, güzel insanlarla tanıştığım , burada bu şekilde devam etmek ve daha fazla bu sunucuda oynamam , bu oyundan da oynarken daha fazla zevk almak için yazıyorum. Benim gibi gerçekten bu konulardan yakınan kişiler azımsanamayacak gibi. Dikkate alacağınızı bildiğim için de uzun şekilde yazdım. Şimdiden dikkate alacağınız için teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Saygılarımla

• @Pprott34 arkadaşımız bir üst ligin sorunlarını dile getirmiş gondor için ben daha alt seviye bir oyuncu olarak dönüşüm itemlerini bulamıyorum bulmaya kalksam alacak parayı bulamıyorum acayip kısır döngü . Bir yerden başlamak gerek diyip büyük azo yapıyorum gecen yazımda da belirttim 22 de 0 kostüm rohan da kalan arkadaşlarla birleşme yapıldığında da bu bu piyasanın değişecegini düşünmüyorum onlar bizden de eski ve bu sorunları eminim yaşıyordur.

• Rüyaların suçu ne ben onu anlamadım oyunda yap ejderını al rüyanı bu kadar basit bir olay bunu kazanmak için neden zorlanıyorsunuzki ?

Cesaret, Yüreklilik, Atılganlık olmayan hiçbir dava başarıya ULAŞAMAZ.!
    -HAYAT KORKAKLARI AFFETMEZ.

Somebody has said that I'm dead, now know that the boss is back. |- 25.05.2019-|

https://www.blackhawk.com/

• Lycan'ın yırtma skilinde ki kanama nın düzeltildiği söylenmişti,şuan baktığımızda bi değişme göremiyorum güncellemeleri yaparken deneyip öyle sunsanız daha verimli sonuçlar alınacak ilginizi bekliyorum. Teşeküürler ...

• Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere uzun zamandır aralıksız hizmet vermekteyiz.Devamlı güncel içeriklerle oyunumuza yön vermekteyiz.
    Sizlere tamamen sorunsuz bir oyun sunmak için bu çalışmayı yapıyoruz. Kısa bir süreliğine konu aktif kalacaktır.
    Oyuncularımızdan isteğimiz oyunda gördüğünüz varsa hata, sorun veya iyileştirme önerilerini konu altından mesaj ile bildirmenizdir.

- Daha iyi analiz yapmamız için bildirim mesajlarınızda ayrıntılı bilgi vermeniz daha sağlıklı olacaktır.
    - Birden fazla bildirim yapanlar eğer yeni bildirim mesajı eski bildirim ile ilgiliyse, eski bildirim mesajınızdan alıntı yapınız.
    - Konu altından yapılan bildirimlerle ilgili fikrinizi belirtebilir veya bildirim ile ilgili iyileştirme fikrinizi yazabilirsiniz.

Şimdiden bütün oyuncularımıza teşekkürler ve keyifli oyunlar dileriz.

Konu Güncel.

• öncelikle kolay gelsin ve teşekkür ederim bu konuyu yeniden açtığınız için.
    Erebor serverı için sorun belirtmek isterim.
    1. Oyunda çok fazla miktarda won var ve wonun bir kıymeti yok +200 tilsimlar 100 k wona dayandı şu an bu wonlarin piyasadan bir türlü cekilmesi lazım çeşitli eventlerle bu sağlanabilir.Farm yaparak var dizmek gibi bir şey olanak şu an erebor için mümkün değil çünkü bir parça item cidden çok pahalı nereye kadar 500 wdan efsanevi sandık satacaksin da kavansit item dizeceksin :D
    Oyunun genel olarak bir sorunu gördüğüm etkinlik leri belirtmek isterim.

Son zamanlarda yapılan etkinliklerden yola çıkarak yıldönümü etkinliğinligi olsun paskalya olsun cidden çok zor ve bir işe yaramadığını düşünüyorum kimse para kasamaz bu etkinliklerde marketlere konulan malzemeler aşırı pahalı o paraları kasmak o etkinlikte aylar alır yani demek istediğim şu bir etkinlik oluyorsa tüm oyuncular yararlansın isterim zengin parası olanlar değil oyun içi wonlar topladı çoğu kişi zaten yıldönümü veya paskalya paralarını ama onu da nereye kadar topluycaksin çok pahalı ürünler kimseye nasip olmadı.
    Bir diğer sıkıntı da paskalya etkinliğinde büyülü yumurta dan çıkan 1 günlük kostumlerin ticareti yok depoya da koyulmuyor onuda geçtim yansıtma da yapılmıyor cidden çok saçma hiç bir işe yaramadı çünkü yan çarpa bu etkinliğe katıldı herkes 90 levele kadar haritalarda çıkıyordu metinler bu etkinliğin içeriğinin acilen düzenlenmesi çok iyi olur ve oyun zevkini büyük oranda artırır.
    Ban sistemi hakkında çok üzgünüm ailevi değerlere hakaret süresiz ban sebebi olmalı adam hhaysiyetimizi ayaklar altına alıyor hala chat ban la kurtuluyor böyle tolerans gösterirseniz kimse de bu oyunda saygı kalmaz ki öylede şu an herkes herkese küfür ediyor lütfen buna da bir çözüm bulun.
    Elimden geldiğince yaşadıklarımı anlatmaya çalıştım ilgilenirseniz sevinirim sürcu lisan ettiysem affola :thumbup:

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. :thumbup:

• Erebor sunucusunun en büyük problemi piyasa kesnlikle . bu piyasanın neden uçtuğunu sorguluyacak olursak görüşlerimi belirteyim , +200 buz tılsımını bulan hidra yapmaya koşuyor herkez bi hidracı bi yılıcı olmuş ee hidra keserek mi kavansit çevrilir item yapılır bir itemin fiaytı yüksek ise talep fazla ürün azdır . herkezin bir hazıra konma amacı var eğer herkez bir nebzede olsa hidra kesmek yerine item üretseydi bugün bir kavansit item 200k olmazdı . ve inanın bir kavansiti ürettiğim gibi 200k ya alıcısı çıkıyor korkunç bi durum piyasanın düzelmesi için item üretebilirz teşekkürler. -- Diğer bir önerim ise etklik ile piyasadan won silinmesidir bu gelen bir anahtar vardı içinde bineklerin olduğu o tarzda bir etliknliğin belirli bir süre oyunda aktif olduktan sonra piyasadan won silineceği ve piyasanın bir nebzede düzeleceğini inanıyorum.

• Önerim auraya o kadar masraf ediliyor ama biz istediğimiz gibi kullanamıyoruz yaptığımız karakterden sıkılıyoruz başka karaktere tekrar o kadar ep harcama gücümüz olmaya biliyor bizler oyuncu olarak bu dertten baya yakınıyoruz aurayı aynı pet koyduğumuz nakliye kutusu gibi bir şeye koyup karakter değiştirmemizde bize yardımcı olursanız çok minnettar oluruz teşekkürler

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!