İyileştirme Günlükleri: Öneri, Sorun ve İyileştirme Toplu Bildirim Konusu

• 1.Nefritte Kızıl Reis Boss undan düşen sandık açılınca SIFIR (0) item çıkması
    2.Sandık Aynası
    3.Pazara Ürün Koyarken,bazen bi önceki ürünün fiyatı tekrar önmüze gelio.çok uğraştırıo

Aklıma gelen bunlar.teşekkür ederim

• Bi kaç öneride bulunmak istiyorum

1- Şebnem yaparken hızlı arındıra bastığımızda koyduğumuz her şeyi bi kaç saniyede tamamlasa daha iyi olmaz mı? Önceki serverda öyleydi. Dün tam 1 buçuk saatim şebnem yapmaya gitti.

2- Çiçekler için de "K" tuşundaki gibi fazladan bir envanter ekleme şansınız varsa çok güzel olur çünkü neredeyse herkes şebnem yapmak için yeni çar açıyor ve envanterde boş yer kapladığını düşünüyorum.

3- Gaya tüccarına taş verirken örn: 17adet taşım var ona tıkladığımda 1 taş değil 17taşın hepsi gidiyor hepsini teker teker ayırmamız gerekiyor bunun için de rahat 10 15 dakika gidiyor.

4- Pazar kurmak çok zor sürekli dolu diyor, pazar kurmak için 10 15 dakika insanların pazarlarını bozmasını bekliyorum hep. Bununla ilgili bir çalışmanız varsa çok iyi olur.

5- (Bu benim kendi fikrim) 65 Seviye üstü metin sandıklarından da bk çıksa daha güzel olurdu.

(Oyun çok zamanımızı harcıyor ne olduğunu anlamadan saat çok geç oluyor)

• Geri bildiriminiz için teşekkürler.
    Not aldım.
    İyi forumlar.

• bir kaç önerim olucak isengard sunucusu için
    1.büyülü ormandaki metin çıkma süreleri azaltılabilir veya 2.bi map yapılabilir 110 115 üstü için
    2.metin keserek kasılmak bi yerden sonra sıkıyor 90 95 seviye üstü arkadaşlar için guatama vb gibi exp kasılcak yerlerdeki slotların expi azda olsa iyleiştirilebilir
    3.bireyseel oyuncular için razador nemere tek kişinin çıkabilceği gibi ayarlanabilir ve razadordan atınca 5dk içinde geri girme gibi birşey gelmeli içeri almıyor.
    4.bu öneri değil daha çok bi sorun gibi duruyor ışınlanınca oyun loading ekranı donuyor ve oyundan atıyor.

iyi forumlar.

• Pazar kurmanın belirli kriterleri olmalı, level sınırı veya günlük kurma hakkı gibi.
    Veyahut bir pazar en fazla 12 saat kurulu kalmalı gibi gibi.

Bunun dışında ufak ufak biriken client hataları mevcut şu aşamada hiç bir şey yapmıyor gibi gözükerek olan güveni düşürüyorsunuz tez vakitte düzelir umarım tüm problemler.

Hepsine hükmedecek bir yüzük, hepsini o bulacak, hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak

• Ticaret camından istediğim itemi aratıp buluyorum daha sonra da bulduğum itemi almak için neredeyse tüm haritayı 4-5 kez dolaşmam gerekiyo, satan kişinin pazarını daha fazla belli eden bi şey getirseniz çok güzel olur mesela haritada görev olarak işaretlensin vs. bir de bazen pazarların üstünde çıkan mavi görev işareti çıkmıyor. ticaret camından itemi seçiyorum normalde pazarın üstünde mavi görev ışığı yanması gerekirken yanmıyor.

Kuşak arındırma panelinden kral kuşağı yaparken 40 kumaş ve 1 büyük mor pot istiyor ve ikisini de koymama rağmen kral kuşağı yapamıyorum, ikisini de panele koymama rağmen kumaş aktif gözüküyor ama mor pot aktif gözükmüyor.

• Lonca savaşlarında basılan skiller bildiğiniz gibi enerji kaybettiriyor.
    Enerjiyi tekrar geri kazandırmak için ''ejderha hayaleti yükle'' kısmına belli bir yang verip gücün tekrar kazanılması gerekirken gücü tekrar kazanamıyoruz çünkü yang veremiyoruz o kısım bugda.
    @AvşarEli

Her akıl, gücünün yetmediği ve idrak edemediği şeyleri inkar eder.

• Kuşak arındırma panelinden kral kuşağı yaparken 40 kumaş ve 1 büyük mor pot istiyor ve ikisini de koymama rağmen kral kuşağı yapamıyorum, ikisini de panele koymama rağmen kumaş aktif gözüküyor ama mor pot aktif gözükmüyor.

Mor potu iksir çantasından alıp denersen yapabilirsin.

• Pazar kurmanın belirli kriterleri olmalı, level sınırı veya günlük kurma hakkı gibi.
    Veyahut bir pazar en fazla 12 saat kurulu kalmalı gibi gibi.

Bunun dışında ufak ufak biriken client hataları mevcut şu aşamada hiç bir şey yapmıyor gibi gözükerek olan güveni düşürüyorsunuz tez vakitte düzelir umarım tüm problemler.

LÜTFEN AMA LÜTFEN PAZARLARI DÜZELTİN SADECE BU LAZIM GELİŞMEKTE OLAN BİRİSİ İÇİN PARA LAZIM VE BU PAZAR OLMAYINCA OLMUYOR

Korumalı alan sınırında savaşırken oyundan da atıyor.Bu konu üzerine de çalışmanızı rica ediyorum.

@AvşarEli

Evet arkadaşlar bu güncelleme içeriğinde bir çok köklü sorun ve iyileştirmeler bulunmaktadır.Alıntı yaptığım sorunlar çözülmüştür.Pazar limiti artırılmıştır.Sistem seçeneklerine yeni pazar mesafesi ayarı getirildi.Üstte kalan bildirimler için çalışılmaya başlandı.Sonraki güncelleme paket içerisine dahil etmemiz için gördüğünüz hata, sorunları bildirmenizi beklemekteyim.

• 1. kostümler yansıtılamıyor . 2. jotun kesilmiyor 1 vuruluyor +200 rüzgar ve canavar set olmasına rağmen . 3. rohan da sağlam ipler in düşmemesi yaklaşık 45 gündür bekliyorum en az 7 8 kere discorda gelip söyledik ilk bakımda halle olacak , bunu ileticem , o kolay gece bakımda eklerim , böyle cevaplar aldım ama hepsi boş . 45 gündür +3 silahla geziyorum ve bu beni sıkmayı başladı . Sağlam İpler konusunda net bilgi istiyorum geçiştirici cevaplar değil .

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!