Merhabalar, Size bir küçük Öneride bulunacağım

• Merhabalar herkese, Sizlere oyun hakkın da oyun ile ilgili yeni başlangıç yapmış insanlardan gelen bir kaç konuyu sizlere aktaracağım.
    Bildiğimiz gibi genel bir oyuncuların GEÇİCİ bir sıkıntısı var. Won kasamadıkların dan dolayısı zorluk aşırı çekiyorlar.
    Oyun içi bana ulaşamayıp Rohan2 discord üzerinden küçük bir topluluk dostumuz bize katılmak istedi bana yazarak.
    Elimizden geleni yaptık lonca olarak ama genel sorunları ile ilgili güzel bir önerileri oldu yeni başlayan dostlarımızın.
    İlk öncelikle ilk problemleri ve çözümlerini aktarıyorum sizlere. Oyuna başlayınca belli bir süre içerisinde tam farm yapabilecek seviyeye ve eşyaya 1-2 günde ulaşıyorlar.
    Daha sonrası farm da geliştiği halde daha önceden oyunu oynuyanlar farm çarlarını zevkine kestiği için bir yerde tıkanıyorlar.
    Kuleye yönelmek gibi bir düşünceleri oluyor ama kule aşırı zaman kaybı oluyor yeni başlıyanlar için. Kule için bir öneride bulundular
    Kulenin süresini azaltmanızı rica ettiler. Bu ricalarının içeriği de ''Kulede mühür katının olduğu yer metin katı olması''
    Metin keserek kilit taşı düşürülebiliyor yada 15 metini kestikten sonra mühür katı geçilebiliyor bazı oyunlarda.
    Zaman açısından günde 10 tane zor Küçülen kafa yapabiliyoruz diyorlar ve de kule sırası olduğundan bazen 7-8 düşüyor diyorlar.
    Kule ile ilgili ikinci sıkıntıları ise yine mühür katında Oyunun verdiği (Görev silahı Lv ile yükselen) - 26 lvl zırh - Başlangıç 1LV item ile
    mühür katında slotlar yatırdığından dolayısı toplu dalınca 25-27 dakika sürüyor imiş 1 kule. Mühür katı yeni güncelleme notuna düşülmesini rica ettiler.
    Üçüncü sıkıntıları ise 70-80 Lv olduklarında kasmak isteyenler daha ileriye maddi durumundan ötürü kasamıyormış. Zırhçı ya +42 Lv Karakter zırhlarının eklenmesini ve
    +41 Lv kalkanların eklenmesini istediler sürgünde zen zehir kin düşürebilmek için başlangıç itemi yapabilmeleri için yanı. Lv içinde geçerli olduğunu belirtiler sürgünde item harici.
    ------------ ----------
    Önerileri bunlardır yeni başlayan Rohan2 ailesine katılan.
    Not olarak şunu eklemek isterim son olarak.
    Bazı insanlar bazı problemleri gözün de büyüterek (won) Oyun ekibine suçu atıyorlar ilgilenmediler diye ama şahsen kendi görüşüm şudur bu konuda
    Rohan2 Ekibi benim gözümde işini doğru yapan çalışkan insanlardır. Şuna şahit oldum isim vermek istemiyorum
    '' Bir gün discsord ta destek bekleme odasına 2 Gm aldı yani özel odaya çekti. Bir konu sormaya girmiştik arkadaşım ile.. Öğle sohbet ederken Oyun hakkında sorunlarımız ile konu konuyu açtı. Gm Ekibinden Gm'in uykusu olduğuna rağmen hala discord ta insanlara hizmet ettiğini öğrendim kendi isteği ile üstüne normalde vaadiyasını tamamlamış bir Gm o gün için. Normalde vaadiyasını tamamlayıp çıkabilirdi'' Bu gözlemim de bu yazıyı okuyan Rohan2 oyuncularımız anlamıştır inşallah demek istediğimi. Rohan2 ekibi vaadiyası bitse bile gözü iyice kapanana kadar hala sizlere hizmet edebilmek adına sürekli elinden gelenleri yapıyorlar. TÜM ROHAN2 EKİBİNE AYRI AYRI İLGİLERİNDEN TEŞEKKÜR EDERİM...
    İleride emin olun won sorunu diye bir şey olmayacak her gün yeni insanlar geliyor bunu görebiliyorum. Bu piyasayı ister istemez saten artıracak kalabalıklık...
    TEKRARDAN HEM İLGİLERİNDEN DOLAYISI HEM ÇABALARI HEM DÜRÜSTLÜKLERİ HEMDE SAMİMİ BİR AİLE ORTAMI SAĞLAYAN TÜM ROHAN2 EKİBİNE TEKER TEKER TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.. Bizlerde fikirlerde sizlere yardımcı olabildik ise ne mutlu bizlere...

• Merhabalar. Öncelikle takımımız hakkındaki güzel düşüncelerin için tüm takım arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Sizin gibi oyuncular var olmaya devam ettikçe biz de görevimizi yerine getirmeye her gün daha motive bir şekilde devam edeceğiz.

Önerilerine gelince hepsini not aldığımı ve ilk toplantımızda bütün takım arkadaşlarımla ve takım liderimle paylaşacağıma emin olabilirsin. Lütfen oyun hakkındaki görüşlerini ve bildirilerini bizimle paylaşmaya devam et. Oyuncularımızın oyunumuz hakkındaki her düşüncesi bizim için çok değerli.

En içten teşekkürlerimi sunar , iyi oyunlar dilerim.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!