carımı unuttum

1. benim başka bir sorunum var hesap kurdum ve oyna kayıt ettim sonra kasması dolayından pcye reset attım ve rohandaki kurduğum hesabın kullanıcı adını ve şifreyi unuttum ve tek hatırladığım carımın ismi ve kayıt olurken girdiğim tel numaram (çarda zodyak orağım mavi çeiğim ve iç itemlerim vardı ve devam etmek istiyorum yardım edin nasıl bulabilirim)
  • Merhaba, Sitemizden Kullanıcı adımı unuttum seçeneğiyle e-postanızdan kullanıcı isiminizi öğrenebilir, daha sonrasında Şifremi unuttum seçeneğiyle şifrenizi yenileyebilirsiniz.

• Merhaba, Sitemizden Kullanıcı adımı unuttum seçeneğiyle e-postanızdan kullanıcı isiminizi öğrenebilir, daha sonrasında Şifremi unuttum seçeneğiyle şifrenizi yenileyebilirsiniz.

işte benimde tam o noktada sıkıntı cekiyorum e postayı ne yaptığımı unuttum kullanıcı adını unutum ve şuan cok kötü bir haldeyim hiç birşey bilmiyorum nasıl yaparım bu hatayı sadece kayıt olurken kayıt ettiğim telefon numaramı ve carımın ismini hatrlıyorum

• Merhaba, size ait olduğunu iddaa ettiğiniz hesaba dair elinizde hiç birşey yok. Kullanıcı bilgilerini saklamak ve korumak zorundayız. Malesef hiç bir yardımda bulunamayacağız.

• Merhaba, size ait olduğunu iddaa ettiğiniz hesaba dair elinizde hiç birşey yok. Kullanıcı bilgilerini saklamak ve korumak zorundayız. Malesef hiç bir yardımda bulunamayacağız.

kayıt ederken kayıt ettiğim tel numaram var şuanda kullandığım vede ismi TeenAlpha carımın ismi 107lw olası lazımdı zodyak orağı vardı elimde ruh kemeri mavi çelik zümrüt küpe ortalama vereninden herşeyimi hatırlıyorum ama kullanıcı adını fln unnutum dedeiğim gibi format attım benim hatam olduğunu biliyorum ne olur yardım edin

• kayıt ederken kayıt ettiğim tel numaram var şuanda kullandığım vede ismi TeenAlpha carımın ismi 107lw olası lazımdı zodyak orağı vardı elimde ruh kemeri mavi çelik zümrüt küpe ortalama vereninden herşeyimi hatırlıyorum ama kullanıcı adını fln unnutum dedeiğim gibi format attım benim hatam olduğunu biliyorum ne olur yardım edin

Discord adresimizi ziyaret ederek, eliniz de gerekli bilgilerin olduğunu belirtin.
    Discord: https://discord.gg/r2T5D35

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!