Para Kasma?

• yaklaşık olarak 1 haftadır oynuyorum pek farmlamayı sevmiyorum ama kendimi zorlayıp farmlayarak 30 wona kadar bir para kastım.Oyundaki birkaç kişiye sordum cor alııp simya yap dediler ve yaptım ama bendeki simyaların piyasasına bakıyorum da toplasan 15 won ediyor etmiyor ben boşu boşuna paramı kaybettim.Hala anlamadım bu oyunda nasıl para kasılacak yardımcı olabilecek biri var mı ? :/

• yaklaşık olarak 1 haftadır oynuyorum pek farmlamayı sevmiyorum ama kendimi zorlayıp farmlayarak 30 wona kadar bir para kastım.Oyundaki birkaç kişiye sordum cor alııp simya yap dediler ve yaptım ama bendeki simyaların piyasasına bakıyorum da toplasan 15 won ediyor etmiyor ben boşu boşuna paramı kaybettim.Hala anlamadım bu oyunda nasıl para kasılacak yardımcı olabilecek biri var mı ? :/

Won kasması biraz zor olsa da, sürekli farm yaparak kasabilirsin. Ben bile zorlanıyorum :)

• ya dediğim gibi farmlamayı pek sevmiyorum hem kostümler de gitti hasarım %60 oranında düştü zaten simyam yok adamlar geliyor metne 4-5 vuruş atarak yok ediyorlar ben daha 1 metin kesemiyorum.Bossları da bulamıyorum zaten nasıl olacak anlamadım ?( ?( ?( ?(

• ya dediğim gibi farmlamayı pek sevmiyorum hem kostümler de gitti hasarım %60 oranında düştü zaten simyam yok adamlar geliyor metne 4-5 vuruş atarak yok ediyorlar ben daha 1 metin kesemiyorum.Bossları da bulamıyorum zaten nasıl olacak anlamadım ?( ?( ?( ?(

Farm yapmadan won nasıl elde ediceksin. Varsa öyle bir şey bana da sölersin :)

• Normalde ticarette iyiyim ama serverde elimi kristale attım fiyatları yarı yarıya düştü ordan da zarar ettim abanoz küpeye attım fiyatları düştü elimi artık birşeye atmamayı düşünüyorum.:D ama farm yapmak çok zorluyor maalesef .Dediğim gibi bossların yeri mi değişik yoksa bosslar oyunda mı yok bilmiyorum onları bulabilsem onlarla bir şekilde kasıp götürebilirim ama bossları bulamıyorum

• Boss'lar stabil olarak haritalar da yerleştirildi. Normal bir sunucu da nerde ise, bizde de öyle fakat, yeni gelen bossların zaten kendi haritasına ışınlanabiliyorsunuz.

• Yeni getirmiş olduğunuz patron takip sistemini açıp baktığımda sarı kaplan hayaleti 6 ch de de var gözüküyor.Ama 6 chyi de kontrol ettiğimde bulamıyorum kime pm attıysam onlar da bulamamış.Aynısı karanlık lider ve ork reisi için de geçerli

• Yeni getirmiş olduğunuz patron takip sistemini açıp baktığımda sarı kaplan hayaleti 6 ch de de var gözüküyor.Ama 6 chyi de kontrol ettiğimde bulamıyorum kime pm attıysam onlar da bulamamış.Aynısı karanlık lider ve ork reisi için de geçerli

Patron takip sistemin de bir sorun görünmüyor. Sarı kaplan, karanlık lider ve ork reisi 6 kanal da aktif olarak canlanmakta'dır.

• Sarı kaplan hayaleti: Tapınak'ta canlanır.
    • Karanlık lider: Tapınak'ta canlanır.
    • Ork reis: Vadi'de canlanır.
  • Şuan kontrol ettim de sarı kaplan hayaleti ve karanlık lider normal konumlarında bulunmuyor buglu olabilir mi ? ben 6 chyi de gezdim göremedim henüz

Anlık olarak "Ork Reis" bilgisi aşşağıda'dır. Bir sorun görünmüyor Parton Bilgilerin de.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!