Jagermaister vs lPhantasol (8-0) Part 2

• 10-0 !? 8-0 !? Sakin ol yahu ne yapıyorsun bu kadar sert davranma haşin çocuklara. Yaşam kısmına o kadar çok güldüm ki anlatamam Si Portalındaki Uğur Böceklerine basıyoruz yaşamı bunlar da kendilerine basılıyor sanıyor :D Müzik, akış ve sonuç mükemmel eline koluna sağlık. :)

• 10-0 !? 8-0 !? Sakin ol yahu ne yapıyorsun bu kadar sert davranma haşin çocuklara. Yaşam kısmına o kadar çok güldüm ki anlatamam Si Portalındaki Uğur Böceklerine basıyoruz yaşamı bunlar da kendilerine basılıyor sanıyor :D Müzik, akış ve sonuç mükemmel eline koluna sağlık. :)

Güzel dileklerin için teşekkür ederim :) <7

• Ws bitimiinde illaki karşılaşacaktık ve köyde karşılaştık yine savaştık ancak bu yazışmalarda ne dwarvese nede sana karşı bi saygısızlık olduğunu düşünüyorsan ss leri atabilirsin...Loncandaki NooPanik Arkadaşın bu kadarmı dediği için bizde sizi kesince illaki bu kadarmı diye söyleyeceğiz :D

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 爪丨丂丂丨ㄖ几丂 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

• Kendi çağırdığım rövanşta kesilmek dahada hırslanmama sebep oldu 2 wsdede beni kestiğin için teşekkürler :D :D

• Ws bitimiinde illaki karşılaşacaktık ve köyde karşılaştık yine savaştık ancak bu yazışmalarda ne dwarvese nede sana karşı bi saygısızlık olduğunu düşünüyorsan ss leri atabilirsin...Loncandaki NooPanik Arkadaşın bu kadarmı dediği için bizde sizi kesince illaki bu kadarmı diye söyleyeceğiz :D

Demekten ötesine geçerseniz dersiniz :)

Her akıl, gücünün yetmediği ve idrak edemediği şeyleri inkar eder.

• Şiir gibi kesmişsin kardeşim eline koluna sağlık, kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş, he diyip geçiceksin :D :thumbup:

Kedi duası kabul olsa ... ;)

Her akıl, gücünün yetmediği ve idrak edemediği şeyleri inkar eder.

• Sen kendin diyorsun muhattap olmak istemediğini ama hala uzatıyorsun sonra biz bişey söyleyincede 'konularıma muhalefet olma' diyorsun.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!