Jagermaister vs lPhantasol (10-0)

• Link kırık ve dilerseniz konuyu "Kural ihlali bildirimi" bölümüne taşıyabilirim ya da, ayrı bir konu açarak küfür,hakaret vb. bildirim de bulunabilirsin.

• Bazen bükemediğin eli öpersin. Baran seni cesaretinden dolayı tebrik ederim ^^ Umarım zamanını boş konuşmalar ve insanlar üzerinde üstünlük kurmaya harcamaktansa çarını ve çar hakimiyetini geliştirmeye harcarsın :thumbup: Emek verilmiş büyülü her zaman alır ve Eren senin çarın için verdiğin emeklerin karşılığını aldığını düşünüyorum tebrik ederim. :thumbup:

• Jagermaisteri Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dilerim Bir Oyun İçinde 10-0 Veya 8-0 Kesildiğim İçin Terbiyemi Bozmaya Ne Gerek Varki :)

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 爪丨丂丂丨ㄖ几丂 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

• Jagermaisteri Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dilerim Bir Oyun İçinde 10-0 Veya 8-0 Kesildiğim İçin Terbiyemi Bozmaya Ne Gerek Varki :)

Evet bi oyun için çeneni tutmamak senin ayıbın olur bunun farkına varman iyi bişey.
    Harici olarak benimle ilgili dile getirmek istemediğim hoş olmayan yoktan var ettiğin konularda da hmm diyorum sadece.

Her akıl, gücünün yetmediği ve idrak edemediği şeyleri inkar eder.

• Evet bi oyun için çeneni tutmamak senin ayıbın olur bunun farkına varman iyi bişey.Harici olarak benimle ilgili dile getirmek istemediğim hoş olmayan yoktan var ettiğin konularda da hmm diyorum sadece.

Mesela Yaşam Mevzusumu çünkü onun dışında senle sıkıntılarım oldu tabi ama öğreneyim oyundan pm atamıyorum bazı sebeplerden dolayı

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 爪丨丂丂丨ㄖ几丂 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

• Karşındaki adamın bir ton eksiği olduğu bariz belli keşke denkleriniz ile kapışıp böyle bir video cekseniz.

Hmmm karşımdaki kişi eksiği var madem çağırmasaymış ve 2. turda nesne de alıp geldi yani sen buna çok fazla takılma dostum oyununa bak

Her akıl, gücünün yetmediği ve idrak edemediği şeyleri inkar eder.

• Karşındaki adamın bir ton eksiği olduğu bariz belli keşke denkleriniz ile kapışıp böyle bir video cekseniz.

Karşısındaki adam hilesiyle hurdasıyla itemcisiyle gayet eksiklerini tamamlayan birisiydi ve küçümsediğiniz kadar kötü bir charı yoktu. Sizde video paylaştınız söylediklerinizle tezatlığı burdan belli. Sizin paylaştığınız videodaki rakipleriniz hepsi full + full charlarmıydıki ve size denkmiydiler de fazla demage yiyorlardı ya sizin bizlerin bilemediği bir ayrıcalığınız var ya da rakiplerinizin fazlaca eksiği var Peki siz neden o oyuncuları videonuza dahil ettiniz ??? Yaptığınız yorumların birçoğu bariz şekilde kışkırtmaya yönelik ve gereksiz. Savaş ortamı yaratmaya çalışıyor olabilirsiniz ama bu ortamı saygı çerçevesinde de yapabilirsiniz. Bir deneyin isterseniz ;)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!