Dikkat!Bol Yaşam İçerir :)

• knk elde olmayan sebeblerde nbı ka çgün ara verıom gelınce tokatlıcam :D

Anlatmaya gerek yok gereken tüm açıklamaları videoda gösterdim zaten :) 2. part yarın geliyor bomba gibi :) :evil: :evil:

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 爪丨丂丂丨ㄖ几丂 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Shade ().

• knk elde olmayan sebeblerde nbı ka çgün ara verıom gelınce tokatlıcam :D

Bu nasıl bir yorum ne kadar içiniz pislik dolu tiksinçsiniz. OYUN bu OYUN aklınızdan çıkarmayın. Yöneticilerinde böyle yorumlara göz yummaması gerektiğini düşünüyorum. Video için tebrikler karaktere hakimiyetinizin artması dileğiyle.

` Yanıbaşımda filizlenen her ihaneti ben sulamışım. `

• Attığın videoda şaman kalkan kemer bilezik takılıyken 0 çan var komik olmuş +70 kılıç sura kalkan kemer kolye takıp bu videoyu atman komik olmuş elime sağlık ama iyi kesmişim :D

Her akıl, gücünün yetmediği ve idrak edemediği şeyleri inkar eder.

• Attığın videoda şaman kalkan kemer bilezik takılıyken 0 çan var komik olmuş +70 kılıç sura kalkan kemer kolye takıp bu videoyu atman komik olmuş elime sağlık ama iyi kesmişim :D

o kadar yaşam basarak ben yattıgım yerde keserım adamı:DWQE

Asiller Şımarmaz Zaten Şımarık Doğar..!

• Bu nasıl bir yorum ne kadar içiniz pislik dolu tiksinçsiniz. OYUN bu OYUN aklınızdan çıkarmayın. Yöneticilerinde böyle yorumlara göz yummaması gerektiğini düşünüyorum. Video için tebrikler karaktere hakimiyetinizin artması dileğiyle.

moruk adamlara sövdukmu bide sazan gibi sse nnıye atlıyorsunkı

• Bu savaş oyununda yaşam bu server’in bir gerçeği, kesilipte video atıp üstüne prim yapmaya çalışan ender insanlardansın sanırım, hareketleriniz boyunuzu aştı, illa diyorsunuz ki otur bir akşam şu videoları duzenlede at. :)

• Bu savaş oyununda yaşam bu server’in bir gerçeği, kesilipte video atıp üstüne prim yapmaya çalışan ender insanlardansın sanırım, hareketleriniz boyunuzu aştı, illa diyorsunuz ki otur bir akşam şu videoları duzenlede at. :)

Yaşam server da yok da bende var sanıyo heralde :D

• Çok iddalıysan 0 yaşam ile senle bi ws atabiliriz hiç sıkıntı yok eren :)

Farmlık hesap olduğunu yazıyorsun ama iş video çekmeye gelince ws lik olduğun ap açık ortada yalan söylemenin bir anlamı olmadığını düşünüyorum savunma açığın olabilir bu normal bir şey bunun için yalan söylemene gerek yok, ayrıca şuna kesinlikle değinmeliyim ki siz bizden daha çok farm yapıyorsunuz ama ne hikmetse hep bizde yaşam bol oluyor...

• Farmlık hesap olduğunu yazıyorsun ama iş video çekmeye gelince ws lik olduğun ap açık ortada yalan söylemenin bir anlamı olmadığını düşünüyorum savunma açığın olabilir bu normal bir şey bunun için yalan söylemene gerek yok, ayrıca şuna kesinlikle değinmeliyim ki siz bizden daha çok farm yapıyorsunuz ama ne hikmetse hep bizde yaşam bol oluyor...

Şaman çarımla asla farmlık olduğumu söylemedim aLeMCiX Çarım ile söylemiştirim oda doğrudur burada kimseye yalan söyleyecek kadar seviyemi düşürmedim ve şunlarıda söylemek istiyorumki metin keserek nemere hidra keserek yaşam kazanılmıyor :)

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 爪丨丂丂丨ㄖ几丂 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

• Şaman çarımla asla farmlık olduğumu söylemedim aLeMCiX Çarım ile söylemiştirim oda doğrudur burada kimseye yalan söyleyecek kadar seviyemi düşürmedim ve şunlarıda söylemek istiyorumki metin keserek nemere hidra keserek yaşam kazanılmıyor :)

hemen şuan oyundan bana pm atıp yerini söyle oyunda aktifim hemen atabiliriz 1-1

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!