Metin2 İlkez Oynuyorum Öğreniyorum Birkaç sorum olacak

• 1. faram ve canvarları rahat kese bilmek için gerekli efsunlar nelerdir ? Öneriniz
    2. item + basa bilmek için neler yapmalıyız ?
    3. faram için en iyi karakter hangisidir ?

Ben bunlar bildiğimden değil youtube videoların öğrendim ama kesin bir biliği veren youtber bulumadım sizler ufak tefek olsa tiyo ve öneri almak isterim
    İlgi duyup bilgilendiren herkese şimdiden teşekkürler

• 1. faram ve canvarları rahat kese bilmek için gerekli efsunlar nelerdir ? Öneriniz

Ben bunlar bildiğimden değil youtube videoların öğrendim ama kesin bir biliği veren youtber bulumadım sizler ufak tefek olsa tiyo ve öneri almak isterim

1. faram ve canvarları rahat kese bilmek için gerekli efsunlar nelerdir ? Öneriniz

• Bildiğim kadar ile hayvanlara karşı güç, canavarlara karşı güç, şeytanlara karşı güç vb. efsunlar.

• Eşya ya göre değişim gösterir bu durum. Ya won kasarak pazarlar dan eşya alırsın ya da, eşyayı kendin elde edebilirsin.

• Lycan.

kardeşim doğru adrese geldin rohan sw sınde Megatron 27 bul ben sana anlatacam herşeyi 15 saa tsonra mesaj at MeGaTRoN27 nıckım

• kardeşim doğru adrese geldin rohan sw sınde Megatron 27 bul ben sana anlatacam herşeyi 15 saa tsonra mesaj at MeGaTRoN27 nıckım

:DDDDD dilin dursaydı şimdiye pm atardı la adam

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 爪丨丂丂丨ㄖ几丂 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

• 1: Canavarlara Karşı Güç veren itemler (Ruh Kristali Bilekliği ve Kolyesi), Güzel ortalamaya sahip bir silah. Ölümsüz efsunu.

2: Bol bol metin kesmeli ve gerekli malzemeleri geliştirme sandıklarından elde ederek bütçeni koruyabilirsin.

3: Büyülü Silah Sura... Büyülü Keskinlik sayesinde daha çok slot toplayabilirsin ki ne kadar çok slot olursa karakter o kadar uzun ömürlü olur sebebi ise Keskinlik becerisinin rakibe vurdukça karaktere HP yükleme özelliği mevcuttur. Büyülü Zırh ve Dehşet becerileri ile daha az hasar alır aynı zamanda savunma değerinde yüksek kalır.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!