Hesabınıza başka biri giriş yaptı.

• Hesabınıza başka biri giriş yaptı.

YENİ

Merhabalar forum yetkilileri;2 gündür aralıksız oyununuzu oynamaktayım ve bugün balık eventi esnasında balık tutup yapboz etkinliğini yapıyordum. Bir an da hesabınıza başka birisi giriş yaptı dedi ve beni oyundan attı. Daha sonra giriş yapmaya çalıştığım zaman kullanıcı adı veya şifreniz hatalı dedi. Şifremi yenilemek için şifremi unuttum diyip mail adresime mail atmaya çalıştım ve ordada hatalı mail veya kullanıcı adı dedi. Şuan da hesabıma hiç bir şekilde ulaşamıyorum,verdiğim emeklerin boşa gitmesini istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum,şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılarımla.
    • YENİ

mrtglsh17 yazdı:

Merhabalar forum yetkilileri;2 gündür aralıksız oyununuzu oynamaktayım ve bugün balık eventi esnasında balık tutup yapboz etkinliğini yapıyordum. Bir an da hesabınıza başka birisi giriş yaptı dedi ve beni oyundan attı. Daha sonra giriş yapmaya çalıştığım zaman kullanıcı adı veya şifreniz hatalı dedi. Şifremi yenilemek için şifremi unuttum diyip mail adresime mail atmaya çalıştım ve ordada hatalı mail veya kullanıcı adı dedi. Şuan da hesabıma hiç bir şekilde ulaşamıyorum,verdiğim emeklerin boşa gitmesini istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum,şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılarımla.
      Merhaba dostum, Hesap sorumluluğu kullanıcılara aittir. Üzgünüm ki hesabınıza başka birisi girmiş olabilir.
      Was Here...
    • YENİ

Hesabıma birinin girebilmesi için mail adresimi ele geçirmiş olması gerekir,ama mail adresim hala bende. sanki ban yemişim gibi bir an da oldu herşey. Ticket attım ama henüz bir dönüş gerçekleşmedi. Bir an da şifrem,mail adresim bir anda değişmiş olamaz. Ben o çara 2 gündür köpek gibi emek harcadım,bana yardımcı olamayacagınızı mı soyluyorsunuz yani ?
    • YENİ

Önemli Duyuru!

Lütfen başka sunucular da kullandığınız aynı ID veya şifreleri kullanmayınız. Bazı arkadaşlar şifreleri değiştirdiğini düşünüyor ancak başka sunucular da yine ID üzerinden kullandığınız taktirde kişiler başka sunuculardaki şifreleriniz ile eşleştirip hesaplarınıza erişim sağlamaktadırlar.

Hesap güvenliği kişinin kendisine aittir, lütfen bu konuda dikkatli olalım.

Konu kilit!

iyi forumlar.
    • YENİ

Batwo yazdı:

Önemli Duyuru!

Lütfen başka sunucular da kullandığınız aynı ID veya şifreleri kullanmayınız. Bazı arkadaşlar şifreleri değiştirdiğini düşünüyor ancak başka sunucular da yine ID üzerinden kullandığınız taktirde kişiler başka sunuculardaki şifreleriniz ile eşleştirip hesaplarınıza erişim sağlamaktadırlar.

Hesap güvenliği kişinin kendisine aittir, lütfen bu konuda dikkatli olalım.

Konu kilit!

iyi forumlar.
      Merhaba @Batwo, Kullanıcı'nın sorunu hala devam etmekte'dir. Konuyu kilitlemezseniz sevinirim. Konu ile birebir ben ilgileniyorum. Kendisi ile görüşüldü ve üst yetkili arkadaşımızı bekliyoruz. Konu çözüme kavuştuğun da ben kilitlerim.
      Was Here...