Hesap soyulması

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Hesap soyulması

YENİ

Muhtemelen hesabım soyuldu ama soyulmasında değilim sifresi maili herşeyi değiştirilmiş ve benim mailimde bununla ilgili herhangi hiç bi bildirim yok evet güvenlik bize ait olabilirde eski maile onay postası gelmeden mailin bu kadar kolay değiştirilmesi de. bizim eksiğimiz mi oluyo yani para yine kasılır ama o kadar kasılan level vaktin kaybolması da bizim suçumuz mu oluyo
    • YENİ

efsanefk yazdı:

Muhtemelen hesabım soyuldu ama soyulmasında değilim sifresi maili herşeyi değiştirilmiş ve benim mailimde bununla ilgili herhangi hiç bi bildirim yok evet güvenlik bize ait olabilirde eski maile onay postası gelmeden mailin bu kadar kolay değiştirilmesi de. bizim eksiğimiz mi oluyo yani para yine kasılır ama o kadar kasılan level vaktin kaybolması da bizim suçumuz mu oluyo
      Merhaba dostum, hesabın da mail aktivasyonu gerçekleştirdiysen bildirim gelir. Mail akitavsyonu için Buraya tıklayın. ardından, hesabınıza giriş yaparak, alt bölümde bulunan "MAİL ONAYLAMA" butonuna tıklayın.
      Was Here...